Hlavní navigace

Microsoft dodal Evropské komisi požadované dokumenty

Jiří Macich ml.

Microsoft předal Evropské komisi revidovanou verzi technické dokumentace, která patří k nařízením z března 2004. Předání dokumentů potvrdila přímo Evropská komise. Teď přijde opětovné studování poskytnutých informací, zda-li jsou dostatečné a vyhovují nařízení Evropské komise. Kolem této dokumentace se už událo hodně. Letos v červenci dostal Microsoft další pokutu ve výši 281 milionů euro za údajné neplnění nařízení. To však Microsoft popírá a další pokutu hodnotí jako nespravedlivou.…

Microsoft předal Evropské komisi revidovanou verzi technické dokumentace, která patří k nařízením z března 2004. Předání dokumentů potvrdila přímo Evropská komise.

Teď přijde opětovné studování poskytnutých informací, zda-li jsou dostatečné a vyhovují nařízení Evropské komise. Kolem této dokumentace se už událo hodně. Letos v červenci dostal Microsoft další pokutu ve výši 281 milionů euro za údajné neplnění nařízení. To však Microsoft popírá a další pokutu hodnotí jako nespravedlivou. Dokumentace byla předána jen několik málo dní po opětovném připomenutí možnosti denního pokutování. (Finanční noviny)

Našli jste v článku chybu?