Hlavní navigace

Microsoft dodal Evropské komisi požadované dokumenty

24. 11. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Microsoft předal Evropské komisi revidovanou verzi technické dokumentace, která patří k nařízením z března 2004. Předání dokumentů potvrdila přímo Evropská komise. Teď přijde opětovné studování poskytnutých informací, zda-li jsou dostatečné a vyhovují nařízení Evropské komise. Kolem této dokumentace se už událo hodně. Letos v červenci dostal Microsoft další pokutu ve výši 281 milionů euro za údajné neplnění nařízení. To však Microsoft popírá a další pokutu hodnotí jako nespravedlivou.…

Microsoft předal Evropské komisi revidovanou verzi technické dokumentace, která patří k nařízením z března 2004. Předání dokumentů potvrdila přímo Evropská komise.

Teď přijde opětovné studování poskytnutých informací, zda-li jsou dostatečné a vyhovují nařízení Evropské komise. Kolem této dokumentace se už událo hodně. Letos v červenci dostal Microsoft další pokutu ve výši 281 milionů euro za údajné neplnění nařízení. To však Microsoft popírá a další pokutu hodnotí jako nespravedlivou. Dokumentace byla předána jen několik málo dní po opětovném připomenutí možnosti denního pokutování. (Finanční noviny)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.