Hlavní navigace

Microsoft na květen chystá tři kritické záplaty

9. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Z hlediska aktualizací produktů Microsoftu je květnovou událostí číslo jedna vydání třetího servisního balíčku pro Windows XP, o kterém jsme vás již informovali, ale i na druhé úterý tohoto měsíce Microsoft připravuje několik oprav svých programů. Vedle nízko hodnocené záplaty pro bezpečnostní produkty napříč nabídkou Microsoftu od Windows Live OneCare přes Windows Defender po Forefront Security jsou v plánu tři záplaty hodnocené jako kritické. Dvě z nich se týkají kancelářské sady Office 2000…

Z hlediska aktualizací produktů Microsoftu je květnovou událostí číslo jedna vydání třetího servisního balíčku pro Windows XP, o kterém jsme vás již informovali, ale i na druhé úterý tohoto měsíce Microsoft připravuje několik oprav svých programů. Vedle nízko hodnocené záplaty pro bezpečnostní produkty napříč nabídkou Microsoftu od Windows Live OneCare přes Windows Defender po Forefront Security jsou v plánu tři záplaty hodnocené jako kritické. Dvě z nich se týkají kancelářské sady Office 2000 a novější resp. Wordu 2000 a Publisheru 2000. U novějších verzí již závažnost opravované chyby není tak velká, což ovšem neplatí o Office 2004 pro Mac. Třetí kritická oprava je určena pro Microsoft Jet 4.0 Database Engine. (Microsoft Security Bulletin Advance Notification for May 2008)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).