Hlavní navigace

Microsoft nanečisto vyzkouší Windows Update ve Windows 7

11. 5. 2009
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Přestože přes Windows Update již nyní Windows 7 RC stahují systémové aktualizace i ovladače k hardwaru, Microsoft se rozhodl aktualizační mechanismus ve svém novém systému podrobit další zatěžkávací zkoušce. Zítra vydá až deset modelových záplat, ve většině případů by se měly stáhnout automaticky bez potřebné asistence uživatele. Tyto záplaty nic neopravují a nepřidají ani žádné nové funkce. Je to součást testování systému před jeho uvedením na trh. Podobné modelové záplaty uvolnil Microsoftu…

Přestože přes Windows Update již nyní Windows 7 RC stahují systémové aktualizace i ovladače k hardwaru, Microsoft se rozhodl aktualizační mechanismus ve svém novém systému podrobit další zatěžkávací zkoušce. Zítra vydá až deset modelových záplat, ve většině případů by se měly stáhnout automaticky bez potřebné asistence uživatele. Tyto záplaty nic neopravují a nepřidají ani žádné nové funkce. Je to součást testování systému před jeho uvedením na trh. Podobné modelové záplaty uvolnil Microsoftu už pro betaverzi Windows 7 letos v únoru. Tehdy jich bylo pět. (The Register)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.