Hlavní navigace

Microsoft naučil Windows Phone 7 česky díky Mango update

24. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nový update pro Windows Phone s kódovým označením Mango uživatelům nabídne přes 500 nových funkcí. Ty zajistí ještě snadnější komunikaci, větší provázanost aplikací a rychlejší prohlížení webu prostřednictvím integrovaného internetového prohlížeče Internet Explorer 9. Windows Phone především pro české uživatele přidá podporu dalších jazyků včetně češtiny a zpřístupní aplikace z Marketplace v dalších zemích včetně České republiky, přístup do Marketplace budou mít i čeští vývojáři, jimž bude…

Nový update pro Windows Phone s kódovým označením Mango uživatelům nabídne přes 500 nových funkcí. Ty zajistí ještě snadnější komunikaci, větší provázanost aplikací a rychlejší prohlížení webu prostřednictvím integrovaného internetového prohlížeče Internet Explorer 9. Windows Phone především pro české uživatele přidá podporu dalších jazyků včetně češtiny a zpřístupní aplikace z Marketplace v dalších zemích včetně České republiky, přístup do Marketplace budou mít i čeští vývojáři, jimž bude zpřístupněn s předstihem, aby do něj mohli dodat své aplikace. 

Mango bude k dispozici pro stávající uživatele Windows Phone 7 zdarma formou softwarové aktualizace a na nových telefonech se objeví na podzim. Novými dodavateli telefonů s WP7 bude Acer, Fujitsu a ZTE, naopak zatím podporu neohlásil Dell.

SDK pro Mango bude dostupné během tohoto týdne na této adrese zdarma. 

Autor článku

Autor byl v letech 2008 – 2012 šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Stál u zrodu řady projektů. Je spoluzakladatelem Energomonitoru, v CZ.NIC vedl projekt Turris. Je předsedou místní organizace Pirátské strany v Brandýse – Staré Boleslav.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).