Hlavní navigace

Microsoft naučil Windows Phone 7 česky díky Mango update

Patrick Zandl

Nový update pro Windows Phone s kódovým označením Mango uživatelům nabídne přes 500 nových funkcí. Ty zajistí ještě snadnější komunikaci, větší provázanost aplikací a rychlejší prohlížení webu prostřednictvím integrovaného internetového prohlížeče Internet Explorer 9. Windows Phone především pro české uživatele přidá podporu dalších jazyků včetně češtiny a zpřístupní aplikace z Marketplace v dalších zemích včetně České republiky, přístup do Marketplace budou mít i čeští vývojáři, jimž bude…

Nový update pro Windows Phone s kódovým označením Mango uživatelům nabídne přes 500 nových funkcí. Ty zajistí ještě snadnější komunikaci, větší provázanost aplikací a rychlejší prohlížení webu prostřednictvím integrovaného internetového prohlížeče Internet Explorer 9. Windows Phone především pro české uživatele přidá podporu dalších jazyků včetně češtiny a zpřístupní aplikace z Marketplace v dalších zemích včetně České republiky, přístup do Marketplace budou mít i čeští vývojáři, jimž bude zpřístupněn s předstihem, aby do něj mohli dodat své aplikace. 

Mango bude k dispozici pro stávající uživatele Windows Phone 7 zdarma formou softwarové aktualizace a na nových telefonech se objeví na podzim. Novými dodavateli telefonů s WP7 bude Acer, Fujitsu a ZTE, naopak zatím podporu neohlásil Dell.

SDK pro Mango bude dostupné během tohoto týdne na této adrese zdarma. 

Našli jste v článku chybu?
30. 8. 2011 12:12
Nevěřící Lukáš (neregistrovaný)

Mám dotaz: takže když mám HTC HD 7 , česky to umí jakš takš. mám počítat s tím ,že česky nebude umět vůbec nebo pouze formou updatu?

25. 5. 2011 8:30
Martin P. (neregistrovaný)

WP7 česky umí a né díky servis packu Mango. ěščřžýáíéúů vám zobrazí jen je nenapíšete a nemá překlad GUI.

Hezké, že už na podzim to bude asi umět otázka kde mezi tím bude konkurence. Jinak odhadujete kolik lidí si koupí do zásoby WP7 telefon za 6000 až 14 000,- stím že už za půl roku bude tady použitelný?