Hlavní navigace

Microsoft oficiálně představil nový Office

16. 2. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Společnost Microsoft dnes oficiálně představila novou verzi svého kancelářského balíčku, která půjde na trh pod názvem Office 2007. Nový kancelářský balíček bude v prodeji koncem letošního roku. Programy z nové sady Office přinesou zbrusu nové uživatelské rozhraní a také dozná změn struktura jednotlivých edicí. Office 2007 bude opět k dispozici v cenově výhodné edici pro studenty i učitele a jejich rodiny. S Office 2007 také přichází podpora nového formátu založeného na XML. Konkurenční formát…

Společnost Microsoft dnes oficiálně představila novou verzi svého kancelářského balíčku, která půjde na trh pod názvem Office 2007. Nový kancelářský balíček bude v prodeji koncem letošního roku. Programy z nové sady Office přinesou zbrusu nové uživatelské rozhraní a také dozná změn struktura jednotlivých edicí. Office 2007 bude opět k dispozici v cenově výhodné edici pro studenty i učitele a jejich rodiny. S Office 2007 také přichází podpora nového formátu založeného na XML. Konkurenční formát OpenDocument, který používá třeba OpenOffice.org 2.0, produkty Microsoftu podporovat nebudou, ovšem dříve Microsoft mluvil o konverzní utilitě. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).