Hlavní navigace

Microsoft prý v pondělí spustí Windows Live Hotmail

Jiří Macich ml.

Již toto pondělí by měl Microsoft spustit ostrou verzi své nové freemailové služby Windows Live Hotmail pro 250 milionů uživatelů z USA a dalších zemí. Tvrdí to alespoň zdroj blízký Microsoftu, ten to však odmítl komentovat. Windows Live Hotmail (dříve Windows Live Mail) nahrazuje již nevyhovující MSN Hotmail, který nemohl moderním freemailovým službám konkurovat ať už kapacitou schránky, poskytovanými službami či webovým rozhraním. Windows Live Hotmail přinese přepracované webmailové rozhraní,…

Doba čtení: 1 minuta

Již toto pondělí by měl Microsoft spustit ostrou verzi své nové freemailové služby Windows Live Hotmail pro 250 milionů uživatelů z USA a dalších zemí. Tvrdí to alespoň zdroj blízký Microsoftu, ten to však odmítl komentovat.

Windows Live Hotmail (dříve Windows Live Mail) nahrazuje již nevyhovující MSN Hotmail, který nemohl moderním freemailovým službám konkurovat ať už kapacitou schránky, poskytovanými službami či webovým rozhraním. Windows Live Hotmail přinese přepracované webmailové rozhraní, kapacitu 2 GB (za příplatek 4 GB) a nové či vylepšené služby jako je import a export adresářů z/do jiných e-mailových služeb včetně Gmailu. Účet půjde stejně jako v případě původního Hotmailu využít pro komunikační službu Windows Live Messenger. (Yahoo News)

Našli jste v článku chybu?