Hlavní navigace

Microsoft spouští online prodej

Karel Wolf

Microsoft potichu spustil vlastní online obchod. Ten nese velmi signifikantní označení Microsoft Store a společnost zde nabízí k prodeji stahovatelné verze vlastních softwarových aplikací (včetně upgradu a aktualizací) a v USA také produkty své hardwarové divize. Přestože se píše rok 2008, jedná se teprve o první pokus společnosti prodávat své softwarové produkty formou digitálního downloadu. To by samo o sobě možná ještě v případě Microsoftu nebylo tak překvapivé. Lehce zarážející je ovšem…

Microsoft potichu spustil vlastní online obchod. Ten nese velmi signifikantní označení Microsoft Store a společnost zde nabízí k prodeji stahovatelné verze vlastních softwarových aplikací (včetně upgradu a aktualizací) a v USA také produkty své hardwarové divize. Přestože se píše rok 2008, jedná se teprve o první pokus společnosti prodávat své softwarové produkty formou digitálního downloadu. To by samo o sobě možná ještě v případě Microsoftu nebylo tak překvapivé. Lehce zarážející je ovšem fakt, že zde Microsoft nasadil naprosto nekompromisně totožné ceny, jako u plnohodnotných krabicových verzí softwaru. Téměř to vypadá, jakoby Microsoft říkal: Online prodej je pro nás stále jen alternativa, nikoli priorita. (Yahoo News, Downloadsquad)

Našli jste v článku chybu?
18. 11. 2008 11:19
dracul (neregistrovaný)
a vy se za sve znalosti tak stydite, ze to pisete anonymne?:)
18. 11. 2008 8:42
kehu (neregistrovaný)
Nehrajte si na Boha. Nedavno jsem koupil original dopis od Vrchlickeho, kde slavny autor pise: "...v příloze Vám posÝlám..."