Hlavní navigace

Microsoft uvede i levnější Xbox 360 s podporou WiFi

21. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už jsme vás informovali, že se v České republice začal prodávat nový model konzole Xbox 360 s WiFi za doporučenou maloobchodní cenu 6 990 korun. Microsoft se ale chystá brzy uvést na český trh ještě jiný nový model konzole Xbox 360. I ta již bude disponovat podporou bezdrátového internetového připojení resp. připojení k místní síti. Oproti výše zmíněnému modelu ale namísto pevného disku o kapacitě 250 GB nabídne flash paměť, která pojme 4 GB dat. Maloobchodní cenu Microsoft odhaduje na 5 490…

Už jsme vás informovali, že se v České republice začal prodávat nový model konzole Xbox 360 s WiFi za doporučenou maloobchodní cenu 6 990 korun. Microsoft se ale chystá brzy uvést na český trh ještě jiný nový model konzole Xbox 360. I ta již bude disponovat podporou bezdrátového internetového připojení resp. připojení k místní síti. Oproti výše zmíněnému modelu ale namísto pevného disku o kapacitě 250 GB nabídne flash paměť, která pojme 4 GB dat. Maloobchodní cenu Microsoft odhaduje na 5 490 korun, prodej začne 20. srpna 2010.

Právě tuto verzi konzole Xbox 360 pouze s flash pamětí bude Microsoft prodávat v setu s pohybovým senzorem Kinect a hrami Kinect Adventures. Cena by se měla pohybovat okolo 7 990 korun. Kinect možná budou někteří z vás znát ještě pod kódovým jménem Project Natal. Jde vlastně o ovládání her pohyby těla bez potřeby nějakého speciálního herního ovladače. Snímač Kinect lze připojit i k samostatně prodaným Xboxům 360. Za Kinect a hry Kinect Adventures by zájemci měli zaplatit zhruba 3 990 korun. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).