Hlavní navigace

Microsoft uvede i levnější Xbox 360 s podporou WiFi

Jiří Macich ml.

Už jsme vás informovali, že se v České republice začal prodávat nový model konzole Xbox 360 s WiFi za doporučenou maloobchodní cenu 6 990 korun. Microsoft se ale chystá brzy uvést na český trh ještě jiný nový model konzole Xbox 360. I ta již bude disponovat podporou bezdrátového internetového připojení resp. připojení k místní síti. Oproti výše zmíněnému modelu ale namísto pevného disku o kapacitě 250 GB nabídne flash paměť, která pojme 4 GB dat. Maloobchodní cenu Microsoft odhaduje na 5 490…

Už jsme vás informovali, že se v České republice začal prodávat nový model konzole Xbox 360 s WiFi za doporučenou maloobchodní cenu 6 990 korun. Microsoft se ale chystá brzy uvést na český trh ještě jiný nový model konzole Xbox 360. I ta již bude disponovat podporou bezdrátového internetového připojení resp. připojení k místní síti. Oproti výše zmíněnému modelu ale namísto pevného disku o kapacitě 250 GB nabídne flash paměť, která pojme 4 GB dat. Maloobchodní cenu Microsoft odhaduje na 5 490 korun, prodej začne 20. srpna 2010.

Právě tuto verzi konzole Xbox 360 pouze s flash pamětí bude Microsoft prodávat v setu s pohybovým senzorem Kinect a hrami Kinect Adventures. Cena by se měla pohybovat okolo 7 990 korun. Kinect možná budou někteří z vás znát ještě pod kódovým jménem Project Natal. Jde vlastně o ovládání her pohyby těla bez potřeby nějakého speciálního herního ovladače. Snímač Kinect lze připojit i k samostatně prodaným Xboxům 360. Za Kinect a hry Kinect Adventures by zájemci měli zaplatit zhruba 3 990 korun. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?