Hlavní navigace

Microsoft uvolnil betaverzi Exchange Serveru 2010

Jiří Macich ml.

Exchange Server 2007 od Microsoftu byl uveden už takřka před třemi lety. Nyní se o slovo hlásí jeho nástupce, který ponese název Exchange Server 2010 a v nabídce Microsoftu tak doplní chystaný balíček Office 2010, což už lze považovat za konečný název nové kancelářské sady, která nahradí Office 2007. Exchange Server 2010 vstupuje do váze veřejného testování. Včera byla oficiálně uvedena první betaverze. Tu lze stáhnout z Microsoft Download Center. Je určena pro Windows Server 2008 a Windows…

Exchange Server 2007 od Microsoftu byl uveden už takřka před třemi lety. Nyní se o slovo hlásí jeho nástupce, který ponese název Exchange Server 2010 a v nabídce Microsoftu tak doplní chystaný balíček Office 2010, což už lze považovat za konečný název nové kancelářské sady, která nahradí Office 2007. Exchange Server 2010 vstupuje do váze veřejného testování. Včera byla oficiálně uvedena první betaverze. Tu lze stáhnout z Microsoft Download Center. Je určena pro Windows Server 2008 a Windows Vista s SP1.

Podrobnosti o novinkách si můžete v angličtině přečíst v tiskové zprávě nebo na oficiálním webu produktu. Na blogu týmu Exchange Serveru bylo publikováno i desetiminutové video věnující se právě Exchange Serveru 2010, jehož finální verze by pravděpodobně mohla vyjít už na podzim letošního roku. (Microsoft TechNet CZ/SK Blog)

Našli jste v článku chybu?