Hlavní navigace

Microsoft uvolnil tucet záplat, tři jsou kritické

9. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft uvolnil již druhou letošní pravidelnou porci bezpečnostních oprav pro své produkty. Na druhé únorové úterý roku 2011 si jich přichystal celkem tucet. Tři jsou hodnoceny jako kritické, dalších devět záplat je pak označeno za důležité. Mezi kritickými záplatami je třeba i kumulativní aktualizace pro Internet Explorer. Podrobnosti jsou jako vždy k dispozici na webu Microsoft TechNet. 

Microsoft uvolnil již druhou letošní pravidelnou porci bezpečnostních oprav pro své produkty. Na druhé únorové úterý roku 2011 si jich přichystal celkem tucet. Tři jsou hodnoceny jako kritické, dalších devět záplat je pak označeno za důležité. Mezi kritickými záplatami je třeba i kumulativní aktualizace pro Internet Explorer. Podrobnosti jsou jako vždy k dispozici na webu Microsoft TechNet

Vedle záplat vyšel i tentokrát nový Nástroj pro odstranění škodlivého softwaru (v originále Malicious Software Removal Tool). Na seznamu hrozeb, s nimiž tato utilita umí zatočit, přibyl trojský kůň Win32/Cycbot. Nástroj pro odstranění škodlivého softwaru i nové záplaty lze stahovat prostřednictvím Microsoft Update.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).