Hlavní navigace

Microsoft uvolnil Virtual PC 2007 a další novinky

Jiří Macich ml.

Microsoft konečně vydal svůj dlouho očekávaný virtualizační nástroj Virtual PC 2007 běžící pod Windows XP Professional a novějšími. Předchozí verze Virtual PC 2004 byla nějaký čas dostupná jako placený produkt, ovšem Virtual PC 2007 je od začátku dostupný zcela volně. Zájemci mohou již stahovat. Pro SQL Server 2005 byl vydán druhý servisní balíček, který přináší především kompatibilitu s novými produkty jako jsou Windows Vista nebo Office 2007. Vylepšena měla být i interoperabilita.

Doba čtení: 1 minuta

Microsoft konečně vydal svůj dlouho očekávaný virtualizační nástroj Virtual PC 2007 běžící pod Windows XP Professional a novějšími. Předchozí verze Virtual PC 2004 byla nějaký čas dostupná jako placený produkt, ovšem Virtual PC 2007 je od začátku dostupný zcela volně. Zájemci mohou již stahovat.

Pro SQL Server 2005 byl vydán druhý servisní balíček, který přináší především kompatibilitu s novými produkty jako jsou Windows Vista nebo Office 2007. Vylepšena měla být i interoperabilita.

Ke stažení je už i MUI balíček pro Internet Explorer 7 zahrnující téměř tři tucty jazyků včetně češtiny a slovenštiny. Teoreticky by tak měl být vyřešen problém, kdy na Windows XP Media Center nelze nainstalovat česká verze Internet Exploreru 7. Pokud s tím už máte nějakou zkušenost, můžete se podělit v diskuzi.

Našli jste v článku chybu?