Hlavní navigace

Microsoft vydal jedenáct záplat, dvě kritické jsou pro Windows 7

Jiří Macich ml.

O druhé dubnové úterý Microsoft uvolnil celkem jedenáct záplat pro své produkty. V pěti případech se jedná o kritické bezpečnostní aktualizace, dalších pět se řadí mezi důležité a jedenáctá záplata nese označení stupněm moderate. Uvolněné opravy se převážně týkají operačních systémů od Windows 2000 přes Windows XP po nejnovější Windows 7. Další dvě záplaty jsou určené pro kancelářské sady Office XP, Office 2003 a Office 2007. Důležitá bezpečnostní aktualizace vyšla rovněž pro Microsoft Exchange…

Doba čtení: 1 minuta

O druhé dubnové úterý Microsoft uvolnil celkem jedenáct záplat pro své produkty. V pěti případech se jedná o kritické bezpečnostní aktualizace, dalších pět se řadí mezi důležité a jedenáctá záplata nese označení stupněm moderate. Uvolněné opravy se převážně týkají operačních systémů od Windows 2000 přes Windows XP po nejnovější Windows 7. Další dvě záplaty jsou určené pro kancelářské sady Office XP, Office 2003 a Office 2007. Důležitá bezpečnostní aktualizace vyšla rovněž pro Microsoft Exchange Server 2000 a vyšší.

Záplaty jsou v distribuci přes Microsoft Update. Technické podrobnosti k jednotlivým bezpečnostním aktualizacím nabízí web Microsoft TechNet. Vedle bezpečnostních oprav opět vyšla i nová verze Nástroje pro odstranění škodlivého softwaru. Jeho záběr se rozšiřuje o nebezpečného trojského koně Magania zaměřujícího se na vykrádání hesel.

Našli jste v článku chybu?