Hlavní navigace

Microsoft vydal mimořádnou záplatu pro Internet Explorer

Jiří Macich ml.

K březnovým záplatám pro produkty společnosti Microsoft se přidává ještě mimořádně uvolněná kritická kumulativní aktualizace pro prohlížeč Internet Explorer. Zahrnuje i opravy, které byly původně chystány k uvolnění až o druhé dubnové úterý, což je nejbližší tradiční termín Microsoftu pro uvolňování bezpečnostních aktualizací. Nová záplata zabraňuje možnému vzdálenému spuštění kódu. Je určena pro Internet Explorer ve verzi 5 a vyšší.

Doba čtení: do minuty

Sdílet

březnovým záplatám pro produkty společnosti Microsoft se přidává ještě mimořádně uvolněná kritická kumulativní aktualizace pro prohlížeč Internet Explorer. Zahrnuje i opravy, které byly původně chystány k uvolnění až o druhé dubnové úterý, což je nejbližší tradiční termín Microsoftu pro uvolňování bezpečnostních aktualizací. Nová záplata zabraňuje možnému vzdálenému spuštění kódu. Je určena pro Internet Explorer ve verzi 5 a vyšší.

Záplata se již šíří přes službu Microsoft Update, podrobnosti jsou k dispozici na webu Microsoft TechNet. Po instalaci záplaty bude nutné restartovat počítač. Další záplaty by měl Microsoft vydat 13. dubna 2010. Kterých produktů se budou týkat, to bude teprve oznámeno.