Hlavní navigace

Microsoft vydal mimořádnou záplatu pro Internet Explorer

Jiří Macich ml.

K březnovým záplatám pro produkty společnosti Microsoft se přidává ještě mimořádně uvolněná kritická kumulativní aktualizace pro prohlížeč Internet Explorer. Zahrnuje i opravy, které byly původně chystány k uvolnění až o druhé dubnové úterý, což je nejbližší tradiční termín Microsoftu pro uvolňování bezpečnostních aktualizací. Nová záplata zabraňuje možnému vzdálenému spuštění kódu. Je určena pro Internet Explorer ve verzi 5 a vyšší.

Doba čtení: do minuty

březnovým záplatám pro produkty společnosti Microsoft se přidává ještě mimořádně uvolněná kritická kumulativní aktualizace pro prohlížeč Internet Explorer. Zahrnuje i opravy, které byly původně chystány k uvolnění až o druhé dubnové úterý, což je nejbližší tradiční termín Microsoftu pro uvolňování bezpečnostních aktualizací. Nová záplata zabraňuje možnému vzdálenému spuštění kódu. Je určena pro Internet Explorer ve verzi 5 a vyšší.

Záplata se již šíří přes službu Microsoft Update, podrobnosti jsou k dispozici na webu Microsoft TechNet. Po instalaci záplaty bude nutné restartovat počítač. Další záplaty by měl Microsoft vydat 13. dubna 2010. Kterých produktů se budou týkat, to bude teprve oznámeno.

Našli jste v článku chybu?