Hlavní navigace

Microsoft vydal patch pro Windows Vista i Office 2008

27. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft jen pár týdnů po prvním servisním balíčku pro Windows Vista vydal nový patch, který řeší několik problémů a vzájemných konfliktů mezi aplikacemi. Konkrétně jsou jmenovány problémy e-mailových klientů při ochraně počítače programy ZoneAlarm Internet Security Suite a SpySweeper, zamrzání systému při mazání některých uživatelských účtů, nemožnosti spustit Excel 2007 po delším běhu systému, pády Windows Live Fotogalerie při zobrazování náhledů či zadrhávání zvuku a videa při jejich…

Microsoft jen pár týdnů po prvním servisním balíčku pro Windows Vista vydal nový patch, který řeší několik problémů a vzájemných konfliktů mezi aplikacemi. Konkrétně jsou jmenovány problémy e-mailových klientů při ochraně počítače programy ZoneAlarm Internet Security Suite a SpySweeper, zamrzání systému při mazání některých uživatelských účtů, nemožnosti spustit Excel 2007 po delším běhu systému, pády Windows Live Fotogalerie při zobrazování náhledů či zadrhávání zvuku a videa při jejich přenosu do Windows Media Center Extender zařízení. (cdr.cz)

Vedle této větší opravy vyšla tento týden také aktualizace pro Office 2008 pro Mac OS X. Po její instalaci se kancelářská sada hlásí jako verze 12.1.1. Vedle zvýšení stability přináší i nějaké opravy pro Excel a Word. Podrobnosti viz znalostní báze. Pro uživatele Office 2004 na Mac OS X vyšel také poměrně zásadní nástroj Open XML File Format Converter for Mac 1.0, který jim konečně umožní pracovat se soubory ve formátu Open XML, který aplikace z Office 2007 pro Windows a Office 2008 pro Mac využívají jako výchozí. (Softpedia.com)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.