Hlavní navigace

Microsoft začal v ČR prodávat Lync

Jiří Macich ml.

Od 1. prosince prodává na českém trhu společnost Microsoft své nové serverové komunikační řešení Microsoft Lync. Uživatelé Microsoft Lync mohou velmi jednoduše posílat rychlé zprávy, využívat prezenci, telefonovat a komunikovat prostřednictvím audio, HD video nebo webových konferencí. Novinkou je možnost plného nahrazení telefonní ústředny, ale také upravené uživatelské prostředí pro snazší spolupráci s aplikacemi Microsoft Office a Microsoft SharePoint, uvádí Microsoft na adresu svého nového…

Doba čtení: 1 minuta

Od 1. prosince prodává na českém trhu společnost Microsoft své nové serverové komunikační řešení Microsoft Lync. Uživatelé Microsoft Lync mohou velmi jednoduše posílat rychlé zprávy, využívat prezenci, telefonovat a komunikovat prostřednictvím audio, HD video nebo webových konferencí. Novinkou je možnost plného nahrazení telefonní ústředny, ale také upravené uživatelské prostředí pro snazší spolupráci s aplikacemi Microsoft Office a Microsoft SharePoint, uvádí Microsoft na adresu svého nového produktu.

Microsoft Lync mohou firmy nasadit ve vlastní režii nebo využít cloudovou verzi v balíčku Office 365, který Microsoft také představil teprve nedávno. Viz naše dřívější zprávička Office 365: nové cloudové řešení pro firmy od Microsoftu. Zkušební verzi je možné stáhnout na http://www.mi­crosoft.cz/lync Spolu s uvedením Microsoft Lync na náš trh bylo oznámeno, že již více než 70 různých modelů komunikačních pomůcek (např. sluchátek či mikrofonů) je s novým komunikačním řešením kompatibilní.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?