Hlavní navigace

Milan Hába (T-Mobile): FUP v mobilních datových tarifech bude vždy

Martin Vyleťal

Podle Milana Háby z T-Mobilu se budou čeští zákazníci s FUP u mobilních tarifů setkávat i v budoucnu po implementaci technologie LTE. Jiří Peterka na panelové diskusi v rámci konference Mobile Internet Forum 2012 prohlásil, že míra omezení FUP je v Česku mnohem větší než v zahraničí. Tam někteří mobilní operátoři už nyní nabízejí tarify Internetu v mobilu bez FUP.

Podle Milana Háby z T-Mobilu se budou čeští zákazníci s FUP u mobilních tarifů setkávat i v budoucnu po implementaci technologie LTE. Jiří Peterka na panelové diskusi v rámci konference Mobile Internet Forum 2012 prohlásil, že míra omezení FUP je v Česku mnohem větší než v zahraničí. Tam někteří mobilní operátoři už nyní nabízejí tarify Internetu v mobilu bez FUP.

Například T-Mobile ve Spojených státech nabízí neomezený Internet v mobilu či tabletu za 20 dolarů měsíčně. Balíček je možné využít pouze v kombinaci s hlasovým tarifem. Kombinace neomezeného Internetu, neomezeného volání a SMS zpráv vychází na 69,90 dolarů, tedy v přepočtu necelých 1400 Kč.

Našli jste v článku chybu?
9. 10. 2012 12:43
P2010 (neregistrovaný)

Telecom si taky myslel, ze internet pres dial-up se stopkami v ruce, kde se draze pocitala kazda minuta tu bude navzdy. A dnes podleza aby si nekdo vzal jejich upachtene ADSL na stejnych plesnivych dratech jak tehdy dial-up ...

Libi se mi ovsem jak panacek z T-Mobile presne specifikoval, ze FUP bude v *CR* vzdy. Neni divu, s jejich poddimenzovanou siti, nesmyslnymi experimenty s pseudo-Internetem "4G" a mizernym pokrytim by normalni provoz na urovni vyspelych zemi opravdu nezvladli. Ovsem necha…

9. 10. 2012 13:20
Martin Bauman (neregistrovaný)

S FUPem bych neměl problém, pokud by byly limity aspoň trochu rozumné. Platit 200 Kč za 150 mb je šílenství.