Hlavní navigace

Miliardář Andrej Babiš má zájem o Pařízkovu televizi Pohoda

Hospodářské noviny dnes potvrdily informaci, kterou server DigiZone.cz přinesl v úterý, tedy, že miliardář a podnikatel Andrej Babiš uvažuje o možnostech vstupu do multiplexu 4.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost AGF Media, kterou vlastní český miliardář slovenského původu Andrej Babiš, poprvé otevřeně přiznala, že se zajímá o možnost vstupu do nové televize Pohoda, za kterou stojí dvojice podnikatelů Radim Pařízek a Vladimír Železný. V rozhovoru pro dnešní Hospodářské noviny to potvrdil místopředseda představenstva AGF Media Vladimír Junger. Hovoříme s panem doktorem Pařízkem a panem doktorem Železným. Zda se ale dohodneme, není jasné. Je to zcela otevřené, uvedl Junger.

MM_influenceri Pavelcova

K TÉMATU: Miliardář Babiš uvažuje o vlastní televizi. Sondoval i možnosti multiplexu 4

Informaci, že se miliardář Babiš zajímá o možnosti spolupráce s oběma podnikateli, přinesl server DigiZone.cz tento týden v úterý. Tato „sondáž“ už ale probíhá několik měsíců. Vladimír Junger dále listu řekl, že jednání se vedou s více subjekty a společnost o vlastní televizi pochopitelně uvažuje. Jak by taková stanice vypadala? Podíl zpravodajství, regionálního i celostátního, bude velmi významný, uvedl Junger a dodal: Média zisk samozřejmě generují, je to podnikatelská aktivita jako každá jiná.