Hlavní navigace

Minimax začne vysílat „večerníček“, od ledna nabídne i Prasátko Peppu

7. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V lednu bude vysílána premiéra nového seriálu „Zorro the Chronicles“, který je z produkce CGI. Určen bude odrostlejším dětem. I nadále ve vysílání zůstane například Požárník Sam.

Dětská televize Minimax, respektive její provozovatel, společnost AMC Networks – Central Europe, odhalila, co se objeví v programovém schématu ve chvíli, kdy její čas dříve vyplňovala tematická stanice C8, která ukončí 31. prosince své vysílání. Každý den od 19:50 hod. bude na programu pořad, který televize přímo označuje jako „večerníček“. Minimax mimo jiné slibuje pohádky Vesmírná psí rodinka nebo Prasátko Peppa. Po večerníčku bude následovat program, který uspokojí už o něco starší diváky. Pro ně budou každý večer od 20:00 hod. vysílány četné celovečerní speciály a animované filmy.

KL22_nominace

K TÉMATU: Placený kanál C8 skončí, dětská televize Minimax dostane větší prostor

Víkendový program bude od 9:30 do 11:00 hod. věnován tematickým programovým blokům. První čtvrtletí roku 2016 s sebou přinese pořady o vyšetřování malých detektivů, kteří „milují řešení záhad“. V lednu bude vysílána premiéra nového seriálu „Zorro the Chronicles“, který je z produkce CGI. Dále bude uvedena nová čtvrtá série Poznáváme přírodu a Barbie Rock ‘N‘ Royals. Na obrazovce se objeví v únoru. Minimax bude i nadále pokračovat v oblíbených dětských programech, jako jsou například Požárník Sam, Lokomotiva Tomášnebo Malý princ.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.