Hlavní navigace

Minimax začne vysílat „večerníček“, od ledna nabídne i Prasátko Peppu

Lukáš Polák

V lednu bude vysílána premiéra nového seriálu „Zorro the Chronicles“, který je z produkce CGI. Určen bude odrostlejším dětem. I nadále ve vysílání zůstane například Požárník Sam.

Doba čtení: 1 minuta

Dětská televize Minimax, respektive její provozovatel, společnost AMC Networks – Central Europe, odhalila, co se objeví v programovém schématu ve chvíli, kdy její čas dříve vyplňovala tematická stanice C8, která ukončí 31. prosince své vysílání. Každý den od 19:50 hod. bude na programu pořad, který televize přímo označuje jako „večerníček“. Minimax mimo jiné slibuje pohádky Vesmírná psí rodinka nebo Prasátko Peppa. Po večerníčku bude následovat program, který uspokojí už o něco starší diváky. Pro ně budou každý večer od 20:00 hod. vysílány četné celovečerní speciály a animované filmy.

K TÉMATU: Placený kanál C8 skončí, dětská televize Minimax dostane větší prostor

Víkendový program bude od 9:30 do 11:00 hod. věnován tematickým programovým blokům. První čtvrtletí roku 2016 s sebou přinese pořady o vyšetřování malých detektivů, kteří „milují řešení záhad“. V lednu bude vysílána premiéra nového seriálu „Zorro the Chronicles“, který je z produkce CGI. Dále bude uvedena nová čtvrtá série Poznáváme přírodu a Barbie Rock ‘N‘ Royals. Na obrazovce se objeví v únoru. Minimax bude i nadále pokračovat v oblíbených dětských programech, jako jsou například Požárník Sam, Lokomotiva Tomášnebo Malý princ.

Našli jste v článku chybu?