Hlavní navigace

Minuta volání vyjde u nových tarifů od Vodafonů dráž než u těch současných

Martin Vyleťal

V pondělí představil Vodafone nové tarify, o kterých dopředu avizoval, že mají změnit český mobilní trh. Nové Férové tarify jsou postaveny na skutečně sekundové tarifikaci (1+1). Dosud Vodafone používal tarifikaci 60+1, která způsobuje navýšení účtovaných částek o plných 17 procent. Radek Zajíc na Twitteru přecenil tarify Na míru, které nabízí do 25.srpna o zmiňovaných 17 procent a zjistil, že minuta volání u téměř všech nových Férových tarifů vychází dráž než u tarifů Na míru.

V pondělí představil Vodafone nové tarify, o kterých dopředu avizoval, že mají změnit český mobilní trh. Nové Férové tarify jsou postaveny na skutečně sekundové tarifikaci (1+1). Dosud Vodafone používal tarifikaci 60+1, která způsobuje navýšení účtovaných částek o plných 17 procent. Radek Zajíc na Twitteru přecenil tarify Na míru, které nabízí do 25.srpna o zmiňovaných 17 procent a zjistil, že minuta volání u téměř všech nových Férových tarifů vychází dráž než u tarifů Na míru.


Autor: Radek Zajíc

Zdroj: Radek Zajíc, Twitter

Našli jste v článku chybu?
27. 8. 2012 14:38
msk (neregistrovaný)

No jo, Oskar bol kedysi fajn, mali sme u neho par firiem. Postupom casu to Vodafone dopracoval az k ich prenosu ku konkurencii. Kto chce kam ...

23. 8. 2012 20:20
?op? (neregistrovaný)

Omyl, OSKAR byl nejlepší operátor, vodafon to akorát pos,ral