Hlavní navigace

Mířili jsme příliš vysoko, přiznal producent late night show Leoše Mareše

10. 12. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Producent pořadu se snaží formát late night show zachránit ve chvíli, kdy její moderátor váhá, zda v ní má pokračovat. Nechce totiž poškodit svoji značku, které si cení.

Jako příliš ambiciózní cíl vyhodnotil s odstupem Show Leoše Mareše její dosavadní producent, společnost CE Media. Jako producent Show Leoše Mareše beru veškerou zodpovědnost za učiněná rozhodnutí na sebe a uvědomuji si, že jsme zřejmě mířili příliš vysoko, uvedl v tiskovém prohlášení Pál Milkovics, ředitel zmíněné firmy, která taktéž stojí za projekty televizí Mňam a Mňau. Oficiální stanovisko vydal Milkovics den poté, co byl u Martina Veselovského Mareš hostem internetové televize DVTV a de facto označil producenta pořadu za viníka neúspěchu, protože pořad nebyl připraven pro vysílání na velké televizi.

Tipy C

K TÉMATU: O Show Leoše Mareše mají zájem tři televize, vysílat se ale možná vůbec nebude

Leoš Mareš v rozhovoru s Veselovským uvedl, že váhá, zdali opět do tohoto formátu jít. Velmi citlivě totiž vnímá případný neúspěch, který by ho mohl na mediálním trhu jako značku poškodit. Mareš také ve včerejším interview uvedl, že o tento formát se v současné době zajímají tři televize. Které to jsou, to pochopitelně elitní moderátor nezmínil. Bezesporu jsem udělal chyby, které vedly k dnešní situaci; měl jsem lépe rozpoznat a nepodcenit změny určitých okolností, které naši práci významně ovlivnily, konstatoval Pál Milkovics s tím, že informace, které se aktuálně v souvislosti s Marešovou show objevují v médiích, jsou zavádějící.

Prohlášení k aktuální situaci CE Media

10. prosince 2015, Praha

„Před několika měsíci jsme se rozhodli uskutečnit ambiciózní plán na zahájení první skutečné late night show ve střední Evropě. Pokud si někdo takový formát v České republice zaslouží, je to jednoznačně mimořádně talentovaný a tvrdě pracující Leoš Mareš. Věděli jsme, že riskujeme a výsledek není zaručený. Jako producent Show Leoše Mareše beru veškerou zodpovědnost za učiněná rozhodnutí na sebe a uvědomuji si, že jsme zřejmě mířili příliš vysoko. Bezesporu jsem udělal chyby, které vedly k dnešní situaci; měl jsem lépe rozpoznat a nepodcenit změny určitých okolností, které naši práci významně ovlivnily.

Leoš a celý tým odvedli výbornou práci a nesmírně mě mrzí, že jsem jim nedokázal zajistit takové podmínky, jaké by si zasloužili. Budoucnost Show se bude odvíjet výhradně podle toho, co bude nejlepší pro Leoše, k čemuž poskytneme veškerou podporu, jaké jsme schopni.

Nyní se musíme vyrovnat s okolnostmi, které ze současné situace vyplývají. V médiích se objevují spekulace a zavádějící informace, které neodpovídají realitě, ale nemá smysl zastírat, že se nacházíme v obtížné situaci včetně zpožděných plateb. Veškeré síly nyní vkládáme do překonání těchto překážek a vyrovnání našich závazků. Jsem přesvědčen, že v dohledné době budeme schopni uvedené potíže vyřešit a pokračovat v další práci.“

Pál Milkovics, CE Media

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).