Hlavní navigace

Mírně vylepšený Windows Desktop Search 3.01 i v češtině

Jiří Macich ml.

Na stránkách Microsoftu se objevila nová verze programu Windows Desktop Search pro Windows XP označovaná jako 3.01, která je už k dispozici i v češtině. Windows Desktop Search 3.01 je malá aktualizace programu Windows Desktop Search 3.0, která přidává podporu pro indexování souborů UNC, další podporu pro podnikové nasazení a vylepšení stability, píše se na stránce programu. De facto dochází k vyrovnání funkcí Windows Desktop Search ve verzi pro Windows XP a Windows Server 2003 s verzí obsaženou…

Na stránkách Microsoftu se objevila nová verze programu Windows Desktop Search pro Windows XP označovaná jako 3.01, která je už k dispozici i v češtině. Windows Desktop Search 3.01 je malá aktualizace programu Windows Desktop Search 3.0, která přidává podporu pro indexování souborů UNC, další podporu pro podnikové nasazení a vylepšení stability, píše se na stránce programu. De facto dochází k vyrovnání funkcí Windows Desktop Search ve verzi pro Windows XP a Windows Server 2003 s verzí obsaženou v základní instalaci Windows Vista. Při aktulizaci není potřeba provádět novou čistou instalaci a následně dělat celé nové indexování souborů. (Support Knowledge Base)

Našli jste v článku chybu?
1. 4. 2007 7:04
Patrik (neregistrovaný)
Zkoušel jsem instalovat Windows Desktop Search 3.01 na Win XP. Vše je fajn až na jednu zcela zásadní věc. Pokud ve svém profilu změním složky pro indexování, pak se tyto změny projeví i u ostatních uživatelů - ostatních profilů. A to se mi ale vůbec nelíbí. Chápu to tak, že když si uživatel z jiného profilu ťukne pár písmen, vyvalí se mu například obsah mého emailu ???? Navíc, já chci indexovat úplně jiné složky než ostatní uživatelé. Máte s tímto někdo zkušenost? Díky P.