Hlavní navigace

Mironet otevírá síť franchisingových kamenných prodejen

Jiří Macich ml.

E-shop Mironet hodlá expandovat i na trh kamenných prodejen s počítači a elektronikou. Během léta otevře v různých českých městech celkem čtyři desítky poboček. K současným šesti nyní na konci června přibývá dvacet a v následujících týdnech mají být otevřeny ještě další dvě desítky prodejen. Kromě vlastních prodejen Mironetu v Praze, Brně a Plzni se jedná o síť franchisingových prodejen, které dříve fungovaly pod vlastním názvem. Jedná se o zavedené společnosti, kterým poskytneme společné lepší…

E-shop Mironet hodlá expandovat i na trh kamenných prodejen s počítači a elektronikou. Během léta otevře v různých českých městech celkem čtyři desítky poboček. K současným šesti nyní na konci června přibývá dvacet a v následujících týdnech mají být otevřeny ještě další dvě desítky prodejen. Kromě vlastních prodejen Mironetu v Praze, Brně a Plzni se jedná o síť franchisingových prodejen, které dříve fungovaly pod vlastním názvem. Jedná se o zavedené společnosti, kterým poskytneme společné lepší nákupní podmínky, společný marketing, sdílení nákladů na školení a moderní technologie včetně internetového obchodu, říká Robert Novotný, generální ředitel společnosti Mironet.

Jako partnera jsme hledali a v některých lokalitách ještě hledáme zavedenou společnost. Podmínkou je, že má prodejnu, kde je možné vyzvednout zboží objednané na internetovém obchodě nebo například okamžitě nakoupit spotřební materiál do tiskárny. Zároveň však zkoumáme, jak jsou technici potencionálního partnera schopni poskytovat IT služby pro koncové zákazníky i pro firmy do 100 instalovaných PC stanic, kam se Mironet orientuje. Klíčová je například schopnost firemnímu zákazníkovi instalovat a udržovat jeho počítačovou síť, doplňuje Robert Novotný. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
4. 7. 2010 21:03
Honza (neregistrovaný)
Pisete nesmysly. Mironet, ani nikdo jiny, nemuze omezit zaruku nejakou svoji plombou. U Mironetu prijdete "odplombovanim" o nejakej ten jejich priblblej servis zdarma na celou sestavu. O zakonnou zaruku na komponenty pochopitelne neprijdete.
29. 6. 2010 12:02
uživatel si přál zůstat v anonymitě
To bylo odjazkiva. Puvodne to bylo tak, ze "pobocky" braly zbozi za nakupky na centrale a odvadely % ze zisku. Pak to krtek zmenil, ze jim zacal davat zbozi za prodejku a pak vyplacet %, coz se samo nelibilo, protoze nikdo pak nemel prehled kolik je vlastne nakupka a kolik ze ma vlastne dostat $$$. Proto se to rozpadlo. Samo tech duvodu bylo vic. Trebas kdyz zakos neco chtel a centrala to nemela, tak se to nesmelo koupit jinde. A vzhledem k povesti Mironetu bych musel bejt blazen aby…