Hlavní navigace

Místo Šéfky půjde na Primě v neděli od 20 hodin soutěž Máš minutu!

18. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 3. 2011

Komedie s Bridget Jonesovou nahradí česko-slovenskou soutěž Šéfka v nedělním hlavním vysílacím čase Primy jen dočasně. Od 10. dubna televize nasadí na 20. hodinu novou zábavnou soutěž Máš minutu!, která vychází z licence formátu Minute to Win It americké televize NBC. Moderátory pořadu budou Richard GenzerMichalem Suchánkem, kteří pro Primu připravují i improvizační show Partička (v premiéře se představí dnes od 21:00 hod.).

K TÉMATU: Na tuzemské obrazovky míří soutěž Máš minutu od americké NBC. Na Primu

Prima novou soutěž charakterizuje jako „velkolepý soutěžní pořad postavený na disciplínách, které si každý může zkusit doma“. V každé z epizod soutěžící musí čelit deseti výzvám, u nichž se stupňuje obtížnost. Spolu s tím stoupá i možná výhra. Některé hry vyžadují zručnost, jiné rychlost, další pevnou ruku. U všech je limit 60 vteřin. Soutěžící může kdykoli odejít s penězi, které do té chvíle vydělal. Stojí to pevné nervy, vydržet a dojít až k milionu, píše Prima v předběžném programovém plánu na druhý dubnový týden.

ČTĚTE TAKÉ: Prima přesouvá Šéfku na nedělních 22:15, místo ní dá Bridget Jonesovou

Cloud23

Na soutěž Máš minutu! bude v neděli od 21:15 hod. navazovat Šéfka. Režisérem nového pořadu je Ondřej Sokol, který stojí rovněž za skečovou show Partička. Tu pro Primu produkuje společnost Maya, někdejší firma Pro TV, jež kdysi vyráběla i nekonečný seriál Primy Rodinná pouta. Maya už delší dobu produkuje Partičku také pro slovenskou televizi Markíza, a pro veřejnoprávní televize v České republice i na Slovensku připravuje pořad Pošta pro tebe.

Server DigiZone.cz připravuje rozhovor s ředitelem společnosti Maya Vojtechem Hronem

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).