Hlavní navigace

Místo zprovoznění vlastního účtu Petra Nečase na Twitteru pracuje vláda na zrušení falešného?

31. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Český Twitter měl (a ještě stále má) vždy štěstí na „falešné“ účty osobností, zejména z vládní scény. Památný „falešný“ Kardinál Vlk bohužel už neexistuje. Ale Karel Schwarzenberg či Petr Nečas ano. Zatím ano.

Dnes Petr Honzejk tweetnutl: „Optal jsem se premiéra, kdy bude mít twitterový účet. Obrátil se na mluvčího. Ten ujistil, že intenzivně pracuje. Na likvidaci účtu falešného.“ Trochu překvapivé sdělení, zejména poté, co to už před mnoha týdny skoro vypadalo, že Petr Nečas bude na Twitteru mít účet. A bylo by načase. Narážka na likvidaci účtu falešného směřuje nepochybně k další typické parodii, kterou najdete na @PetrNeas.

Byl to ostatně Petr Honzejk, kdo slib účtu premiéra na Twitteru oznámil na Twitteru: „Premiér této progresivní vlády Petr Nečas před chvílí v rozhovoru pro HN neochotně slíbil, že si založí twitterový účet.

Připomeňme to, že „falešný“ Kardinál Vlk nakonec byl smazán (viz Skutečný kardinál Vlk: Účet @kardinalvlk na Twitteru sleduji, zvažoval jsem žalobu a poté Falešný Kardinál Vlk (@kardinalvlk) na Twitteru nejspíš skončil).

WT100

A je také čas připomenout, jaké že to falešné účty na českém Twitteru známe:

A které jsme znali a už je nenajdete:

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).