Hlavní navigace

Mňam TV bude vysílat celoplošně, vybrala si multiplex 4 Radima Pařízka

2. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Povolení vysílat v multiplexu 4 získala Mňam TV na posledním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), které se konalo tento týden.

Ostravský podnikatel Radim Pařízek získal pro svůj multiplex 4, který provozuje prostřednictvím společnosti Digital Broadcasting, atraktivního zákazníka. V této zemské digitální síti se již brzy objeví původně pouze kulinářská televize Mňam TV. Serveru DigiZone.cz tuto skutečnost potvrdil sám Pařízek. S provozovatelem jsme se domlouvali, že stanice by se měla objevit v našem multiplexu v nejbližších dnech. Mňam TV čekala pouze na vydání povolení. Pro nás jde jednoznačně o velmi pozitivní zprávu, řekl DigiZone.cz ostravský podnikatel, který stojí mimo jiné i za televizemi Relax Pohoda a Rebel.

Cloud23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Mňam TV už nebude jen o vaření, od září nabídne filmy i denní late night show s Leošem Marešem

Povolení vysílat v multiplexu 4 získala Mňam TV na posledním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), které se konalo tento týden. Podle informací serveru DigiZone.cz jednali zástupci společnosti CE Media, jež stanici provozuje, také s Českými Radiokomunikacemi, v jejíž Regionální síti 8 pokrývající krajská města a přibližně padesát procent populace byl tento program šířený doposud. Mňam TV se částečně odklonila od svého původního zaměření, kterým byla čistě kulinářská televize. Do svého programu zařadila i lifestylové magazíny. Jejími tvářemi se stali například Leoš Mareš a Tina Pletánková.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).