Hlavní navigace

Mňam TV má konečně web, připomíná dlaždicové řazení z Windows 8

19. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice je dostupná na řadě distribučních platforem. Primárním způsobem šíření je Regionální síť 8 Českých Radiokomunikací, která má své vysílače ve všech krajských městech.

Společnost CE Media, provozovatel stanice Mňam TV zaměřené na vaření a zdravý životní styl, spustila v uplynulých dnech konečně své vlastní webové stránky. Jedná se o oficiální prezentaci a nikoliv o fanouškovské portály, z nichž některé z nich „vyrostly“ ještě před startem tohoto programu. Oficiální web je možné najít na snadno zapamatovatelné adrese www.mnam.tv. Webové stránky působí na první pohled moderně a graficky čistě. Jejich řazení odpovídá tomu, na jaké jsou zvyklí uživatelé operačního systému Windows 8 a novějších verzí. Stránka tak bude příjemná pro užívání především pro majitele tabletů.

UXD

Stanice Mňam TV spustila webové stránky
Autor: repro foto mnam.tv

Stanice Mňam TV spustila webové stránky

ČTĚTE TAKÉ: Mňam TV dnes spouští vlastní pořady, nabídne konečně české kuchaře

Mňam TV je dostupná na řadě distribučních platforem. Primárním způsobem šíření je Regionální síť 8 Českých Radiokomunikací, která má své vysílače ve všech krajských městech. Operátor od včerejšího dne nabízí divákům tohoto kanálu také elektronického programového průvodce (EPG). K dispozici je prozatím pouze název pořadu bez anotace. Na vylepšení dat bude pravděpodobně ještě provozovatel stanice s operátorem pracovat. Programového průvodce nabízí pochopitelně i další telekomunikační služby. Televize je k dispozici mimo jiné i v nabídkách operátorů Skylink, O2TVUPC Česká republika.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.