Hlavní navigace

Neplacená stanice Mňam TV odložila start na příští rok, vysílání zahájí v únoru

15. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dá se předpokládat, že program se objeví v některém z multiplexů Českých Radiokomunikací. Horkým kandidátem je v tomto směru Regionální síť 8 pokrývající krajská města.

15. února příštího roku zahájí vysílání nová tematická televize Mňam TV mediální manažerky Eriky Luzsiczy, která termín startu potvrdila agentuře ČTK. Server DigiZone.cz se snažil Luzsiczu zastihnout, nicméně nezvedá mobilní telefon. Mňam TV má být jedinou volně šířenou stanicí věnovanou vaření v českém DVB-T. Jaký je důvod k odložení startu televize až na začátek příštího roku, provozovatel stanice neuvedl. Původně však měl proběhnout v průběhu letošního podzimu, pravděpodobně v říjnu, případně listopadu. Tomáš Holý, který za Luzsiczu komunikuje s médii, naší redakci sdělil, že start byl odložen z technických důvodů. Konkrétní však už v tomto směru nebyl.

K TÉMATU: Nová neplacená televize o vaření už má jméno, odstartuje nejpozději v říjnu

MMF24

Dá se předpokládat, že program se objeví v některém z multiplexů Českých Radiokomunikací. Horkým kandidátem je v tomto směru Regionální síť 8, která svým signálem pokrývá všechna krajská města v republice. Program by se měl objevit také v nabídkách kabelovýchIPTV operátorů. Mňam TV bude kulinářskou televizí, která vzniká podle vzoru tematického programu Food Network, zasazena však bude do domácího prostředí. Luzsicza už dříve informovala, že půjde o pořady jak z domácí, tak zahraniční produkce. ČTK sdělila, že na obrazovce se objeví mimo jiné Emanuel Ridi. Známý kuchař vařil v minulosti pro televizi Prima, kde měl vlastní pořad S Italem v kuchyni.

Foto: Volfík René (isifa)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).