Hlavní navigace

Mňam Vánoce a úplný odchod od Skylinku

31. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: S&P Broadcasting
UVNITŘ VIDEO a GALERIE – S&P Broadcasting mění strategii distribuce kulinářského kanálu Mňam TV. Od 1. listopadu 2017 nebude dostupný na česko-slovenské satelitní platformě Skylink.

Mňam TV byla u Skylinku zařazena mezi volně dostupné 1. června 2016. K 1. prosinci 2016 pak ukončila pozemní vysílání, aby se do něj 16. srpna 2017 zase vrátila. Nyní odchází od Skylinku (českého i slovenského) a naopak sází na pozemní příjem.

V rámci distribuční strategie společnosti S&P Broadcasting jsme se rozhodli posílit DVB-T distribuci, která přináší výrazně vyšší návratnost našich investic, než je tomu u distribuce přes satelit. Z tohoto důvodu odchází Mňam TV nyní koncem měsíce října ze satelitní platformy Skylink a postupně se zvýší pokrytí distribuce všech kanálů S&P Broadcasting přes regionální multiplexy, říká Pál Milkovics, CEO S&P Broadcasting.

K TÉMATU: Skylink zařazuje Mňam TV do balíčku Digital a otevírá stanici všem (1. 6. 2016)

Mňam TV splnila slib a ukončila pozemní vysílání (1. 12. 2016)

Mňam TV se vrací do zemského vysílání (16. 8. 2017)

Jamie na Mňam TV.
Autor: S&P Broadcasting

Jamie na Mňam TV.

Mňam TV tedy bude od příštího měsíce dostupná:

  • v terestrickém vysílání v Praze a okolí, Příbrami, Mostu, Teplicích a Chomutově.
  • U kabelových a IPTV poskytovatelů signálu, například u UPC, O2, SmartComp, Selfnet, Planet A, PODA, Nej TV, Kabel Ostrov, KT Kadaň, Kabel1, Edera, Katro Servis, Grape SC, Sat-an-CabelNet a další.
  • Na Slovensku v nabídce UPC, O2, Slovak Telekom a mj. i Orange.

Vánoční program odstartuje na Mňam TV asi v polovině listopadu. Každý den ho pak můžete sledovat v pořadech Jamie vaří Vánoce, Vánoční speciál s Hestonem Blumenthalem, Nejlepší Vánoce podle Jamieho a dětí, Sladké Vánoce z produkce Mňam TV a také Jamieho Vánoce – Než se rozeznějí zvonky.

ebf - tip do článku - debata

Vedle toho stanice také připravila klasické české vánoční pečení. Sladká Adie vám tak v 16dílném speciálu předvede lahodné a designové cukroví a nabídne spoustu rad a tipů, jak vše zvládnout s nadhledem a pohodě.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).