Hlavní navigace

Nedotovaný Vodafone Mobile Connect Kombo modem za 4 577 Kč

Jiří Macich ml.

Někteří čtenáři se nás v uplynulých dnech ptali, kolik stojí modem umožňující zákazníkům mobilního operátora Vodafone připojení i přes CDMA síť společnosti MobilKom (U:fon). Není to žádné tajemství, modem Vodafone Mobile Connect Kombo je v nabídce operátora, objednávat tak lze i přes e-shop. Jak jsme již uvedli v dřívějších článcích a zprávičkách, dotovaná cena činí 77 korun. Na ní zákazníci dosáhnou při objednání datového tarifu Připojení na stálo a podpisu smlouvy na 12 měsíců. Nedotovaná…

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Někteří čtenáři se nás v uplynulých dnech ptali, kolik stojí modem umožňující zákazníkům mobilního operátora Vodafone připojení i přes CDMA síť společnosti MobilKom (U:fon). Není to žádné tajemství, modem Vodafone Mobile Connect Kombo je v nabídce operátora, objednávat tak lze i přes e-shop. Jak jsme již uvedli v dřívějších článcích a zprávičkách, dotovaná cena činí 77 korun. Na ní zákazníci dosáhnou při objednání datového tarifu Připojení na stálo a podpisu smlouvy na 12 měsíců. Nedotovaná cena je 4 577 Kč a je v ní i SIM karta.

Fotky

K tématu: Vodafone si vypomohl U:fonem Tento měsíc by měl Vodafone uvést ještě jeden kombo modem, který bude menší, protože nemá integrovanou baterii, která by se průběžně dobíjela z USB portu (postačí mu tedy přímé napájení). Jeho cena by měla být stejná.