Hlavní navigace

Jaký dopad bude mít budoucí vývoj světa mobilního internetu na byznys?

3. 3. 2020
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Zajímá vás, kolik peněz se aktuálně točí v mobilní inzerci? Byznysové příležitosti a výzvy na trhu? Konference Mobile Internet Forum ukáže, že dobré mobilní aplikace jsou nejlepším marketingem.

Setkání s odborníky na konferenci Mobile Internet Forum zaujme 8. dubna všechny, kdo se zabývají vývojem a programováním mobilních aplikací, marketéry, analytiky, bankéře a byznysové manažery. Akci by neměli zmeškat hlavně zástupci e-commerce sféry, kteří chtějí využít dobu dotykovou naplno. 

Proč byste akci neměli zmeškat? Chystáme tyto přednášky:

Jak efektivně komunikovat s generací Z a publikem, které je srostlé se svým telefonem? No přece přes mobil. Představí se řada mobilních aplikací a her, které firmám slouží jako efektivní marketingový nástroj. Vyhrávají jednoduché a časově efektivní aplikace. Jak ale takovou aplikaci vytvořit? To vám ukáže Vladimír Bartl, Business Development ve Smartlook.

Alberto Miotti z Googlu se pokusí odpovědět na otázku, kudy vedou cesty pro mobilní růst v e-commerce a jak nastavit ve firmě mobile-first kulturu. Narazíme i na to, jak konzistentní práce s UX dokáže odstranit rozmanité překážky, které stojí v cestě vašemu rozvoji.

Neomezená data u všech operátorů, chystané aukce kmitočtů, spojování velkých hráčů na českém trhu. Mobilní svět se v roce 2019 otřásal v základech. Co nás čeká letos? A jak to vypadá s nástupem 5G? To bude téma nezávislého konzultanta Ondřeje Malého.

Data jsou dnes novodobým platidlem. Jde ale data sbírat a marketingově používat v nejnovějších technologiích tak, abychom se nepohybovali v šedé právní zóně? Na to ve své prezentaci odpoví Petra Dolejšováadvokátní kanceláře eLegal.

Toužíte po něčem? Myslíte na to dnem i nocí? A skutečně jste to vy, nebo se jen někdo postaral, abyste jeho zboží nedostali z hlavy? Publicista Patrick Zandl vás uvede do éry sledovacího kapitalismu. Éry, kdy algoritmy postavené nad daty mohou ovlivňovat naše přání.

KL24

Přijďte si pro nejnovější data, trendy a zkušenosti ze světa mobilního internetu. Inspirujte se úspěšnými aplikacemi a připravte se na budoucnost při konferenci Mobile Internet Forum 9. září 2020 v prostorách Konferenčního centra City v Praze, Na Strži 1702/65. Registrovat se na akci společnosti Internet Info můžete pohodlně z mobilu.

Organizátory akce jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Produktově akci zajišťuje společnost EasyEvent a mediálně ji podporují Jablíčkář.cz, Letem světem Applem, SMARTmania.cz a Dotekomania.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).