Hlavní navigace

Mobilní komunikace: rutina našich životů, nebo příležitost pro byznys?

23. 9. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Co mají společného Seznam, ŠKODA AUTO, Slevomat nebo Nadace ČEZ? Využili potenciálu mobilních aplikací a své zkušenosti vám předají na konferenci Mobile Internet Forum.

Chytrá mobilní zařízení nás provázejí celým dnem – monitorují náš spánek, objednávají nám obědy a bydlí v nich pokémoni. Získejte jejich uživatele na svou stranu. Prozkoumejte technologické novinky, inspirujte se příběhy úspěšných a zdokonalte svůj mobilní marketing. Objevte své příležitosti ve světě mobilní komunikace i vy na Mobile Internet Foru

Konference se uskuteční 3. listopadu v Konferenčním centru City na Praze 4. Konferenční den bude rozdělený do dvou sálů, ve kterých se vystřídá na 25 přednášejících z korporací i menších firem. V roli moderátorů se představí Jan Klesla, zástupce vedoucího ekonomické rubriky Lidových novin, a Petr Krčmář, šéfredaktor serveru Root.cz. 

Které osobnosti na konferenci vystoupí?

S aplikací Pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ pomáhá více než 200 tisíc přispěvovatelů. Příběh o tom, jak se z klasické mobilní aplikace stane hlavní prostředek komunikační kampaně, vám bude vyprávět Daniel NovákNadace ČEZ

I automobilový průmysl drží krok s vývojem mobilních zařízení a aplikací. Nepřetržité propojení mezi vozem a chytrým telefonem nabízí nový model ŠKODA KODIAQ a aplikace ŠKODA Connect! Pavel Tůma a David Žid vám představí novinky v oblasti konektivity pro rok 2017 ve ŠKODA AUTO.

Mobilní reklama je stále využívanějším prostředkem k oslovení zákazníků. Inspiraci v podobě evropských mobilních kampaní vám ukáže Zoltán GaálMADHOUSE. Zazní typické chyby, kterých se značky ve svých reklamách na mobilu dopouštějí, i odhalení efektivních formátů pro chytré telefony. 

RTB a Sklik posunují dosud vnímané hranice v prodeji mobilní reklamy. Vedle přímého prodeje se totiž začíná prosazovat právě ten programatický. Jaké existují formy mobilní reklamy na Seznam.cz, vám přiblíží Marko Zekič. Přidá také navíc ukázku realizovaných mobilních kampaní. 

Rychlé zadání nabídky firem a možnost zákazníků výhodně nakoupit v jejich nejbližším okolí. Rezervace stolu v restauraci na poslední chvíli, objevení nového bistra v okolí či objednání na masáž. To je mobilní aplikace Hele od Slevomat.cz. O jejím vývoji i nástrojích pro správu notifikací bude mluvit Jan Šromek

BRAND

Pokud se chcete o konferenci dozvědět více, podívejte se na kompletní program, seznamte se s profily přednášejících a zaregistrujte se včas. 

Partnery konference jsou eMan, Seznam.cz a T-Mobile, produktovým partnerem je ChargeBox. Mediálně akci podporují Digital Economy World, Jablíčkář.cz, mobilenet.cz a SmartMania.cz. Konferenci organizuje server Lupa.cz ve spolupráci s TUESDAY Business Network, produkčně zajišťuje Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).