Hlavní navigace

Moderátorem pořadu Rady ptáka Loskutáka bude na Nově Rychlý, Gondíci míří na Primu

16. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Myslím, že mám s pořadem spoustu společných bodů. Postavil jsem dům za Prahou a všichni, co máme dům, víme, že na domě je pořád co dělat, zlepšovat a opravovat, uvedl Petr Rychlý.

Novým moderátorem kutilského pořadu Rady ptáka Loskutáka bude na TV Nova Petr Rychlý. Ten vystřídá na této pozici sourozence DaliboraAdélu Gondíkovi, kteří se již zabydleli na konkurenční Primě. Dalibor moderuje spolu s Terezou Kostkovou pořad Muži proti ženám, Adéla je pak novou tváří vztahového seriálu Svatby v Benátkách. Oba sourozenci ale dostanou na komerční dvojce i pořad Gondíci, s.r.o, v němž se opět setkají bok po boku a diváci je od 7. března uvidí tak, jak jsou na ně zvyklí. Prima už nový pořad potvrdila a u Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV) si registrovala patřičnou ochrannou známku.

ebf - partner 1

K TÉMATU: Rady ptáka Loskutáka budou mít nového moderátora, sourozenci Gondíkovi tu končí

S novou sezónou pořadu Rady ptáka Loskutáka se divákům kromě nových rubrik, dekorací a grafiky představí také nový moderátor, prozradila PR manažerka Novy Alžběta Cimová.  Myslím, že mám s pořadem spoustu společných bodů. Postavil jsem dům za Prahou a všichni, co máme dům, víme, že na domě je pořád co dělat, zlepšovat a opravovat. Jako správný ješitný chlap chci většinu oprav a vychytávek udělat sám, zdůvodnil kývnutí na nabídku Novy Petr Rychlý. Diváci Novy ho mohou vídat pravidelně coby Čestmíra Mázla v Ordinaci v růžové zahradě 2, v kutilském magazínu se poprvé objeví 21. února v 17:00.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).