Hlavní navigace

Moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská odchází z televize Nova

5. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Známá tvář zpravodajství Novy zazářila v době, kdy dočasně nahradila moderátorku hlavní zpravodajské relace Lucii Borhyovou, která odešla na mateřskou dovolenou

Odchod z televize Nova oznámila moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská, která před časem krátce nahradila v havní zpravodajské relaci Lucii Borhyovou v době její mateřské dovolené. Po jejím návratu moderovala odpolední zpravodajské relace na Nově. “Po pěti letech jsem se rozhodla odejít ze zpravodajství a ukončit spolupráci s TV Nova. Děkuji za zkušenosti, které mi tato práce nabídla, ale je čas uplatnit své znalosti dál a využít nové pracovní příležitosti,“ uvedla Ochotská na svém profilu na sociální síti Facebook.

K TÉMATU: Emma Smetana povýší na moderátorku hlavních Televizních novin

Nova v posledních měsících provádí řadu změn na pozicích moderátorů zpráv, včetně zavádění jedné moderátorky místo klasické dvojice či dvou moderátorek místo moderátorského páru. Celkově dochází k omlazování tváří Televizních novin. Nejstarší moderátoři už Novu opustili – s Pavlem Dumbrovským, Karlem Voříškem či Václavem Tittelbachem se televize rozloučila.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).