Hlavní navigace

Moderátorkou nedělních Speciálů TN - Splněná přání na Nově Kristina Kloubková

21. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pořad, v němž bude Nova ukazovat pohnuté osudy lidí, se na obrazovce poprvé objeví tuto neděli podvečer po přenosu závodu Formule 1. Kloubková se vrací i do Odpoledních TN.

Hned dva speciální pořady navázané na značku Televizních novin spustí ještě do konce tohoto měsíce televize Nova. Vedle prezidentské Cesty na Hrad, již bude od příštího čtvrtka 29. listopadu uvádět Markéta Fialová, si už tuto neděli 25. listopadu odbude premiéru další speciál Televizní noviny – splněná přání. Nova v něm divákům přiblíží pohnuté osudy lidí, kterým se díky empatii ostatních změnil život – některým napořád, některým alespoň na krátký čas.

WT100

K TÉMATU: Nova si registruje ochrannou známku Televizní noviny: Splněná přání

Nový speciál bude uvádět Kristina Kloubková, někdejší moderátorka Odpoledních Televizních novin, která se na Novu vrací po osmiměsíční mateřské dovolené. Zároveň se opět vrátí k moderaci Odpoledních Televizních novin, v nichž se představila poprvé v květnu 2009 v netypické dvojici s další moderátorkou Renátou Czadernovou. První odpolední zprávy po mateřské dovolené Kloubková uvede již tento pátek 23. listopadu. „Do práce se těším a věřím, že tým lidí na Nově mi pomůže, podpoří mě, a že to půjde samo,“ říká.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).