Hlavní navigace

Moderátory čtvrté řady Talentu opět Jakub Prachař s Martinem Pyco Rauschem

Jan Potůček

Prima zatím zveřejnila jméno pouze jednoho z tří porotců soutěže, Martina Dejdara letos vystřídá Leoš Mareš. Česko Slovensko má talent se na obrazovky vrátí na podzim.

Doba čtení: 1 minuta

Beze změny na postech moderátorů se odehraje letošní čtvrtá řada talentové show Česko Slovensko má talent, kterou na podzim odvysílá Prima family a slovenská televize Joj. “Opět bude moderovat osvědčená a divácky nejoblíbenější dvojice spíkrů – Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch,” potvrdil mluvčí FTV Primy David Vaníček. Televize dosud zveřejnily pouze jméno jednoho ze tří porotců čtvrtého Talentu, Martina Dejdara letos střídá dlouholetý moderátor pěvecké SuperStar Leoš Mareš.

K TÉMATU: Leoš Mareš porotcem čtvrté řady show Česko Slovensko má talent na Primě a Joj

“Castingy hledající ty nejnadanější a nejtalentovanější zpěváky, skvělé tanečníky, adrenalinové „blázny“ i jiná obdivuhodná umělecká vystoupení, která vyrazí dech porotcům a diváky přitáhnou k obrazovkám, jsou za námi. A že i po několika sezonách různých talentových soutěží nebylo o dech beroucí talenty nouze, na to se můžete spolehnout!” slibuje mluvčí Primy.

Našli jste v článku chybu?