Hlavní navigace

Moderátory čtvrté řady Talentu opět Jakub Prachař s Martinem Pyco Rauschem

21. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prima zatím zveřejnila jméno pouze jednoho z tří porotců soutěže, Martina Dejdara letos vystřídá Leoš Mareš. Česko Slovensko má talent se na obrazovky vrátí na podzim.

Beze změny na postech moderátorů se odehraje letošní čtvrtá řada talentové show Česko Slovensko má talent, kterou na podzim odvysílá Prima family a slovenská televize Joj. “Opět bude moderovat osvědčená a divácky nejoblíbenější dvojice spíkrů – Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch,” potvrdil mluvčí FTV Primy David Vaníček. Televize dosud zveřejnily pouze jméno jednoho ze tří porotců čtvrtého Talentu, Martina Dejdara letos střídá dlouholetý moderátor pěvecké SuperStar Leoš Mareš.

ICTZ23

K TÉMATU: Leoš Mareš porotcem čtvrté řady show Česko Slovensko má talent na Primě a Joj

“Castingy hledající ty nejnadanější a nejtalentovanější zpěváky, skvělé tanečníky, adrenalinové „blázny“ i jiná obdivuhodná umělecká vystoupení, která vyrazí dech porotcům a diváky přitáhnou k obrazovkám, jsou za námi. A že i po několika sezonách různých talentových soutěží nebylo o dech beroucí talenty nouze, na to se můžete spolehnout!” slibuje mluvčí Primy.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.