Hlavní navigace

Mozilla Firefox 3.5.2 opravuje sedm desítek chyb

5. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Mozilla Corporation tento týden vydala dvě aktualizované verze svého webového prohlížeče Mozilla Firefox. Nejnovější ostrou verzí je nyní Mozilla Firefox 3.5.2, což je dlouhodoběji plánovaná aktualizace. Celkem přináší opravy zhruba sedmi desítek chyb a hlavně ošetřuje čtyři bezpečnostní zranitelnosti, z čehož dvě jsou hodnoceny jako kritické. Navíc by se nyní obrázky s ICC profily již měly zobrazit korektně na všech monitorech. Nový Mozilla Firefox 3.5.2 můžete stahovat i ze…

Společnost Mozilla Corporation tento týden vydala dvě aktualizované verze svého webového prohlížeče Mozilla Firefox. Nejnovější ostrou verzí je nyní Mozilla Firefox 3.5.2, což je dlouhodoběji plánovaná aktualizace. Celkem přináší opravy zhruba sedmi desítek chyb a hlavně ošetřuje čtyři bezpečnostní zranitelnosti, z čehož dvě jsou hodnoceny jako kritické. Navíc by se nyní obrázky s ICC profily již měly zobrazit korektně na všech monitorech. Nový Mozilla Firefox 3.5.2 můžete stahovat i ze Slunečnice.cz.

Pro uživatele, kteří z nějakého důvodu setrvávají ještě u starší řady 3.0.x, jejíž podpora ze strany výrobce samozřejmě ještě běží, vyšel nový Mozilla Firefox 3.0.13. Ten se soustředí výhradně na bezpečnostní opravy. Konkrétně přináší tři bezpečnostní opravy, z čehož dvě jsou hodnoceny jako kritické a jedna má statut vysoce důležité. Aktualizace se již šíří i skrze systém automatických aktualizací.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.