Hlavní navigace

Mozilla Thunderbird 2.0.0.22 přináší bezpečnostní opravy

Jiří Macich ml.

Vyšla nová opravná verze e-mailového klienta Mozilla Thunderbird označená jako 2.0.0.22. Jedná se o pravidelnou aktualizaci, která tentokrát přináší celkem sedm bezpečnostních oprav, jiné změny nejsou hlášeny. Žádná z opravovaných chyb nebyla označena za kritickou, jedna má ale statut vysoce nebezpečné. Další čtyři opravované chyby jsou označeny jako mírně nebezpečné a nebezpečnost poslední dvojice je prezentována jako nízká. Přesto ale lze aktualizaci doporučit. Nový Mozilla Thunderbird 2.0.0…

Vyšla nová opravná verze e-mailového klienta Mozilla Thunderbird označená jako 2.0.0.22. Jedná se o pravidelnou aktualizaci, která tentokrát přináší celkem sedm bezpečnostních oprav, jiné změny nejsou hlášeny.

Žádná z opravovaných chyb nebyla označena za kritickou, jedna má ale statut vysoce nebezpečné. Další čtyři opravované chyby jsou označeny jako mírně nebezpečné a nebezpečnost poslední dvojice je prezentována jako nízká. Přesto ale lze aktualizaci doporučit. Nový Mozilla Thunderbird 2.0.0.22 je k dispozici pro všechny podporované platformy a nechybí česká lokalizace. Stahovat můžete i ze Slunečnice.cz. Současným uživatelům se samozřejmě nabízí inkrementální aktualizace.

Našli jste v článku chybu?