Hlavní navigace

MTV Hits zklamala diváky. Speciál s Amy Winehouse neodvysílala

25. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

25. 7. 2011

Speciální blok videoklipů věnovaný zesnulé zpěvačce Amy Winehouse, který měl běžet včera od 22 hodin, stanice MTV Hits nakonec neodvysílala. Místo něho v tomto čase pokračoval proud písniček pod názvem Nothing But Hits. Za tuto skutečnost pravděpodobně může to, že stanice je v podstatě složena pouze z videoklipů a její vysílání tak odbavuje automat. Změnu programu tak do počítače zřejmě odpovědný pracovník vůbec nezanesl.

KL22_nominace

K TÉMATU: Zpěvačka Amy Winehouse zemřela. Mimořádně ji připomene MTV Hits

Na blok Amy Winehouse: A Tribute upozornila MTV Hits prostřednictvím webu www.mtv.co.uk, pořad byl uveden také v programovém schématu. Od 23 hodin už vysílání opět korespondovalo s programovým schématem. Amy Winehouse: A Tribute se ale na obrazovce přece jen objevil, a to v premiéře, v neděli v 10 hodin dopoledne, což odpovídalo skutečnosti, která byla uvedena na webu. Divákům, kteří se na tento speciál těšili, se tak omlouváme i za tento hudební kanál. Chyba bohužel nebyla na naší straně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.