Hlavní navigace

MTV spustilo regionální verzi svého hudebního videoportálu

17. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 7. 2009

Společnost MTV Networks spustila ve spolupráci s Nissan beta verzi nového intuitivního a snadno ovladatelného videoserveru pro hudební fanoušky. Služba bude dostupná prozatím pouze ve Španělsku, ale brzo je naplánována její expanze na další trhy. Zájemci ji najdou na internetové adrese www.mtvmusica.es. Na stránkách budou k dispozici nejen národní, ale i mezinárodní umělci.

MTV prezentuje portál jako revoluci na hudebním trhu. Samozřejmostí bude sdílení videí prostřednictvím různých komunitních serverů nebo blogů, jako je např. Facebook či Twitter. Mtvmusica.es je největší digitální knihovnou s videoklipy z produkce MTV za dobu 25 let. Měla by se zde také objevit videa z předávání cen MTV Video Music Awards a MTV Europe Music Awards. Uživatelé budou mít také šanci vytvářet si vlastní seznamy videí a zobrazit si informace o svých oblíbených interpretech.

Jako samozřejmost by se měly objevit také kompletní biografie, fotogalerie a další videa. Obsah tohoto portálu bude neustále narůstat. Jednou z možností bude také zhlédnutí videa ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Nalezení videa s vaším oblíbeným umělcem by neměl být problém, stejně tak jako objevování pro vás neznámých interpretů. Příspěvky je možné vyhledávat jednoduše pomocí různých kritérií. Služba by se po spuštění tuzemského MTV, které je naplánováno na příští rok, mohla objevit také u nás.

Content tip EARLY

Zdroj: Tele Digital

K TÉMATU: Na MTV Music můžete sledovat volně tisíce videoklipů

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).