Hlavní navigace

MTV vstoupí na obrazovky jako smršť, slibuje Nova

23. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 11. 2009

Petr Dvořák, generální ředitel Novy, přirovnal na dnešní tiskové konferenci start MTV k větrné smršti, která právě míří do České republiky. Připomněl, že česká komerční jednička začala vyjednávat o tomto kanálu již začátkem loňského roku. Z původního termínu jaro 2009 se start odložil kvůli krizi, ale v neděli v devět hodin večer Dvořák doufá, že se stanici podaří odstartovat bez problémů.

MTV by mělo oslovovat i užší cílové skupiny. Věříme, že MTV bude zajímavé nejen pro diváky, ale také pro naše reklamní partnery, uvedl Petr Dvořák. MTV je něco více než jen televize, uvedla Alex Ruzek. Řekla, že je to taková televize, která udává styl. MTV je pro mě vším. Je to část mého života a část mého já, konstatovala také šéfka česko-slovenské mutace.

ICTZ23

Hudba bude obsahovat asi padesát procent vysílacího času, zbytek budou adrenalinové nebo lifestylové pořady. Pro svůj start vybrala MTV tři videoklipy. O tom, které to budou, si budete moci přečíst v zítřejším rozhovoru. Mám radost, že tu bude další kanál, který bude prostředníkem pro lidi a českou muziku, uvedl jeden z hostů, zpěvačka Aneta Langerová. Co se týká hudby, půjde nejen o ni samotnou, ale také různé tematické pořady a koncerty (World Stage).

DigiZone.cz přinese již zítra rozhovor s ředitelkou česko-slovenského MTV Alex Ruzek.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.