Hlavní navigace

MujMac vytváří virtuální realitu

27. 11. 2001
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Satelitní server Grafiky online MujMac připravil pro své čtenáře opravdu příkladnou ukázku vytváření virtuální reality. O víkendu se konalo MacExpo 2001 v Londýně – podobné akce se konají tu a tam i v Praze ve Veletržním paláci. MujMac ale na výstavu lokálního významu (jestli vůbec to) vyslal své redaktory a nyní, pravděpodobně aby ospravedlnil tento výlet do města nad Temží, z londýnského MacExpa učinil evropskou událost roku. Přitom se celá výstava odehrává na ploše ne větší než třeba…

Satelitní server Grafiky online MujMac připravil pro své čtenáře opravdu příkladnou ukázku vytváření virtuální reality. O víkendu se konalo MacExpo 2001 v Londýně – podobné akce se konají tu a tam i v Praze ve Veletržním paláci. MujMac ale na výstavu lokálního významu (jestli vůbec to) vyslal své redaktory a nyní, pravděpodobně aby ospravedlnil tento výlet do města nad Temží, z londýnského MacExpa učinil evropskou událost roku. Přitom se celá výstava odehrává na ploše ne větší než třeba brněnská Linux Hall – posuďte sami. Zatím jsem o MacExpu napočítal sedm článků.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).