Hlavní navigace

Multiplex 4 připravuje rozšíření programové nabídky o další kanál

12. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vyjádření provozovatele multiplexu ohledně rozšíření programové nabídky se serveru DigiZone.cz nepodařilo získat. Pokud ale zůstane vše „při starém“, půjde už o pátý kanál v této síti.

multiplexu 4 by se měla v dohledné době objevit nová televizní stanice. Vyplývá to z programové pozice, kterou do této sítě zařadil její provozovatel, společnost Digital Broadcasting. „Televizní kanál“ je prozatím označen jako „New TV“ a na modro-šedém pozadí se vysílá následující textová informace: „Na tomto kanálu bude vysílat nový televizní program.“ Vyjádření provozovatele multiplexu k rozšíření programové nabídky se serveru DigiZone.cz nepodařilo získat.

BRAND23 Workshop

Co se objeví na nové programové pozici v multiplexu 4? To je prozatím otázkou.
Autor: čtenář DigiZone.cz Josef Zvolánek

Co se objeví na nové programové pozici v multiplexu 4? To je prozatím otázkou.

BLOG JANA POTŮČKA: Pařízek s Železným jsou tragédi

Je předčasné spekulovat, kdo by mohl být oním zájemcem, nemělo by však jít o regionální kanál. Programová pozice se podle čtenářů serveru DigiZone.cz objevila ve všech lokalitách, z nichž multiplex 4 vysílá. V této síti už bude poměrně „nabito“. Jsou v ní přítomné kanály ČT 1 HD, ČT 4 HD, Nova HD a TV Pohoda (standardní rozlišení – SD). I nová programová pozice je šířena v SD rozlišení 720×576 a prozatím minimálním datovým tokem. Kvalita zvuku je 256 kbps.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).