Hlavní navigace

Na Barrandově od ledna české seriály Bylo náš šest a Dynastie Nováků

3. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 12. 2010

Dva archivní české seriály z produkce Československé televize nabídne od prvního lednového týdne televize Barrandov. Od čtvrtka 6. ledna to bude šestidílný seriál Bylo nás šest z roku 1986, který popisuje příběh šesti čerstvých vysokoškoláků, kteří přicházejí do Prahy z doubravského gymnázia. Barrandov tento seriál od režiséra Jiřího Adamce nasadí do hlavního vysílacího času od 20 hodin. V hlavních rolích se představí například Ivana Chýlková a Martin Zounar.

ROZHOVOR: Ředitelka TV Barrandov: Plán pro příští rok? Chceme podíl na divácích 7 až 8 %

Na sobotní podvečery pak Barrandov od 8. ledna naplánoval třináctidílný seriál Dynastie Nováků z roku 1981 o rodině železničářů z Prahy. V díle režiséra Ivana Nováka hrají Radek Brzobohatý, Josef Kemr, Jaromír Hanzlík, Hana Maciuchová, Kateřina Macháčková, Tatiana Medvecká a Oldřich Kaiser. Barrandov na starých českých seriálech hodně staví, již podruhé opakuje Třicet případů majora Zemana a s úspěchem vysílá i Ženu za pultem či seriál Chlapci a chlapi.

Marketing Meeting balicek

KOMENTÁŘ: Žena za pultem a pěticípá hvězda TV Barrandov

Nákup dalších československých archivních seriálů na příští rok serveru DigiZone.cz potvrdili již v listopadu šéf marketingu, PR a vlastní tvorby Janis Sidovský a generální ředitelka Janka Vozárová. Jeden seriál jsme už koupili. Jde o slavné, hvězdně obsazené dílo. A možná budeme mít prostor na ještě jeden seriál, řekl tehdy Sidovský. Snažíme se jednat tak, aby na nás ČT myslela a v rámci svojí široké nabídky poskytla práva na některé seriály. Začíná se nám to nějakým způsobem dařit, dodala Vozárová.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).