Hlavní navigace

Na diváky nového kanálu Markízy čeká láska

29. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
29. 7. 2009

UVNITŘ PROMO Doma ťa čaká láska, to je heslo, kterým se svým divákům začal prezentovat nový kanál Doma, chystaný sesterský program Markízy. Na první tištěný inzerát, který se objevil v deníku Plus jeden deň, upozornil server Mediálne.sk. Podle něj by se měla objevit brzy také self-promotion právě na Markíze. Současný vizuál je zatím nenápadný, zobrazuje proudové letadlo, které vykreslilo heslo stanice.

Již minulý víkend však natáčela slovenská komerční jednička televizní spot v Bratislavě při tamním úřadě vlády. Doma počítá s tím, že do vysílání nasadí rumunskou telenovelu Regina a také novácký seriál Ulice. Chystá se také vlastní produkce, např. ženské magazíny. Již z loga stanice je patrné, že program bude cílen především na ženské publikum. Podle dřívějších informací Mediálne.sk by mohl kanál Doma odstartovat v den 15. narozenin Markízy, které jsou datovány na konec srpna.

MMF24


Promo na nový kanál Markízy. Foto: Mediálne.sk

ČTĚTE TAKÉ:
Ženský kanál Markízy, televize Doma, nabídne nekonečný novácký seriál Ulice
Druhý kanál Markízy má ředitelku programu se zkušenostmi z MTV

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).