Hlavní navigace

Na kabelovku Rio Media si stěžují i zákazníci v Olomouci

20. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální kabelová televize DVB-C Autor: 115393
20. 8. 2009

Změny v analogové programové nabídce kabelové společnosti Rio Media nerozčilují pouze zákazníky tohoto operátora v Klatovech, ale také v Olomouci. Rio Media provedla úpravy analogové nabídky, z níž zmizely některé atraktivní programy, a diváci je mohou nalézt pouze v digitální nabídce, která je oproti té analogové dražší.

K TÉMATU: Zákazníkům kabelovky Rio Media vadí omezování analogové nabídky

KL24

Rio Media neustále mění nabídku a samozřejmě zvedá ceny. Analogovou nabídku se snaží potlačit, digitální přibližně srovnatelný balíček k analogovému AV Klasika je o 200 měsíčně dražší (balíček D60+). Nevysílá v analogové nabídce všechny stanice „must carry“ a vyhodila i AXN z analogu a dodala JOJ Plus navíc. Když si zavoláte na telefon, tak vám poví, že zákon neporušují, napsal serveru DigiZone.cz zákazník Rio Media Pavel Grohmann.

Čtenář DigiZone.cz zároveň upozorňuje na fakt, že Rio Media na svém webu vyvěsila pouze nabídky digitální kabelové televize, zatímco analogová nabídka na něm úplně chybí. Zákazníci stejného kabelového operátora v Klatovech protestovali proti vyřazení programů Nova Sport a Hallmark z rozšířené analogové nabídky a přeřazení do digitálního slotu, neboť digitální nabídka je zatím dostupná asi jen třetině klatovských domácností, napojených na síť Rio Media.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).