Hlavní navigace

Na Nově Sport začíná série závodů Red Bull X-Fighters, první již dnes

15. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 4. 2011

UVNITŘ ROZPIS PŘENOSŮ Seriál závodů nejlepších světových freestyle motokrosařů Red Bull X-Fighters začíná dnes večer středoevropského času v Dubaji, a českým divákům ji opět nabídne placený kabelový a satelitní program Nova Sport. Vítězství ročníku bude obhajovat Nate Adams. Američan, přezdívaný „Ničitel“, ale nebude mít jednoduchou úlohu. V minulé roce předvedli velké zlepšení především Nor Andre Villa a mladý Novozélanďan Levi Sherwood, přiblížil ředitel stanice Marek Kindernay.

K TÉMATU: Na Novu Sport se o víkendu vrátí přenosy ruské fotbalové Premier Ligy

Nova Sport nabídne celkem šest přenosů závodů Red Bull X-Fighters, první již dnes od 19:15 hod. Stejně jako v minulém roce by se i letos mohli představit dva nejlepší čeští freestyle motokrosaři Libor Podmol a Petr Pilát. Podmol se v uplynulé sezóně stal mistrem světa Mezinárodní motocyklové federace a tak by pozvánka na některý závodů určitě měla pro českého jezdce přijít, míní Kindernay. Závody se tradičně uskuteční na různých exotických místech.

ČTĚTE TAKÉ: Na Nově začíná další ročník Fomule 1. Poprvé bude v HD a prostorově

ICTZ23

Po loňských premiérách u egyptských pyramid nebo na moskevském Rudém náměstí se tentokrát začne na poušti v Dubaji. V květnu se bude skákat v hlavním brazilském městě Brasilia, v červnu se jezdci vrátí na Olympijský stadión do Říma, v červenci je čeká tradiční býčí aréna v Madridu, v srpnu budou hosty nového Národního stadiónu ve Varšavě. A v září se k velkému finále poprvé vypraví do Austrálie, na zatím utajované místo, dodal šéf Novy Sport.

Rozpis přenosů Red Bull X- Fighters 2011 na Nově Sport

  • 15. 4. 2011 – SAE (Dubaj)
  • 28. 5. 2011 – Brazílie (Brasilia)
  • 24. 6. 2011 – Itálie (Řím)
  • 15. 7. 2011 – Španělsko (Madrid)
  • 6. 8 . 2011 – Polsko (Varšava)
  • 17. 9. 2011 – Austrálie

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.