Hlavní navigace

Na Prima family dnes startuje Partička, naposledy v atraktivním čase

Prima family nabídne ode dneška divákům nové díly improvizační show Partička, která si mezi mladou generací získala značnou popularitu. Naposledy ji ale nabídne v atraktivním čase, od 21:20. Od příštího týdne se bude Patička vysílat až v půl jedenácté večer, a to kvůli startu nové řady seznamovací reality show Farmář hledá ženu, kterou provede opět moderátorka Laďka Něrgešová.

K TÉMATU: Prima family posouvá Partičku na 22:35, diváci se bouří na Facebooku

Jak jsme vás již na DigiZone.cz informovali, přesun Patičky do méně atraktivního času pochopitelně vyvolal u řady diváků vlnu nevole na komunitním portálu Facebook. Úprava v tomto programovém slotu by připadala v úvahu pouze tehdy, pokud by Farmář neudělal Primě family dobrá čísla. Vzhledem k tomu, že farmářská reality show je ale jarní novinkou a očekává se od ní větší úspěch, je tento krok ze strany Prima Group pochopitelný. Osazenstvo Partičky se nemění.

ČTĚTE TAKÉ: Prima love se přiblížila týdennímu podílu 2 %, ČT 2 od léta poprvé nad 5 %

V dnešním premiérovém díle improvizačního pořadu se mohou diváci těšit na scénky Jedno slovo, Seznamka, Opera, Stop, Poslední písmeno a Ukolébavka. Ve hře Seznamka bude tentokrát Ondřej Sokol hádat, kdo přišel na rande. Richard Genzer se představí v roli Jožina z bažin, Michal Suchánek jako Otesánek a Igor Chmela jako Wabi Daněk. Ve hře Opera se herci promění v německé operní zpěváky a například u Stop uvidíme, jak to vypadá, když dva restaurátoři nerestaurují na Karlově mostě sochu Jana Nepomuckého.

Našli jste v článku chybu?