Hlavní navigace

Na Primě startuje Autománie, letní esemesková dražba automobilů Opel

4. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 7. 2011

Prima dnes zahajuje letní esemeskovou aukci o automobily Opel a další denní ceny, která potrvá až do 28. srpna. Každý den nabídne na hlavní programu, ale i Primě Cool a Primě love do aukce denní ceny a soutěžící si budou moci tipovat nejnižší a zároveň jedinečnou částku nabídnutou předchozími hlasujícími. Vyhrává se každý den a v nedělním finále se dozvíte, zda jste se stali šťastným majitelem nového auta. Auta, za které zaplatíte jen tolik, kolik jste nabídli v SMS aukci, upozorňuje Prima na svém webu.

K TÉMATU: Televize Prima připravuje dva nové pořady: Autománii a Nové hnízdo

ux tip do článku

Podle pravidel soutěže, kterou technicky zajišťuje firma Media Support (pořadatelem aukcí je společnost Business Fleet), musí soutěžící, který vyhrál, souhlasit s natáčením přebírání ceny, nebo bude jeho vítězství anulováno. V případě, že účastník Aukce odmítne či z jakýchkoliv jiných důvodů se nebude chtít zúčastnit těchto natáčení, ztrácí automaticky status vítěze, stojí v pravidlech. Vítěz denní ceny se také zavazuje, že se „na každou dodatečnou výzvu Pořadatele bez jakékoliv odměny zúčastní dalšího natáčení takového materiálu na programech FTV Prima“.

Během července a srpna se uskuteční celkem osm týdenních aukcí, přičemž denní ceny bude Prima oznamovat přímo ve svém vysílání. Z programových plánů na červenec vyplývá, že nepůjde o samostatný pořad, televize patrně aukci zařadí do některého z pořadů svojí zpravodajské hodiny mezi sedmou a osmou hodinou večer. Aukce se budou moci zúčastnit pouze diváci starší 18 let, kteří využívají jednu z mobilních sítí Telefónica, T-Mobile nebo Vodafone. Jedna zpráva vyjde na 30 korun včetně DPH.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).