Hlavní navigace

Na Primu Cool míří nová řada Simpsonových, už dvaadvacátá

3. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 5. 2011

Ve Spojených státech si ještě neodbyly premiéru všechny díly nové, 22. řady seriálu Simpsonovi, a už se objeví i v českém znění na Primě Cool. Stanice je nabídne od čtvrtka 12. května jednou týdně od 20:35 hod., informoval PR koordinátor Primy Cool Filip Sychra. V příbězích žluté rodinky nebude nouze o nečekané zvraty a pověstný humor. Například když se Maggie ztratí, Homer se stane špičkovým kadeřníkem, pracuje v utajení pro FBI, z hospody U Vočka se stane bar pro gaye a Líza se naučí od starého kouzelníka slavný Houdiniho trik, líčí Sychra.

K TÉMATU: Simpsonovi od března také na slovenské televizi Joj Plus

Marketing Meeting balicek

Ve vedlejších rolích se v Simpsonových znovu objeví celá řada celebrit. Hned v první epizodě – Muzikálu ze základní – se objeví herci z populárního seriálu Glee. Zazpívají také hlavní představitelé seriálu Flight of the Conchords a dějem se mihne slavný vědec Stephen Hawking. Kromě těchto hvězd se v průběhu nejnovější řady seriálu diváci mohou rovněž těšit na Daniela Radcliffa a Hugha Laurieho, doplnil manažer Primy Cool.

Z dalších programových novinek se na Primě Cool v květnu objeví motoristický magazín Fifth Gear a nové pokračování reality show Vítejte doma. Z filmové nabídky pak například Walk the Line, Ray, Pán prstenů: Dvě věže, Austin Powers v Goldmemberu či Taxi.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).