Hlavní navigace

Na satelitu by se měl v dohledné době objevit Filmbox HD (UVNITŘ FOTO)

30. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

30. 5. 2008

DOPLNĚNO Nostalgia, nový program z produkce distribuční společnosti SPI International, začne testovat na společném transpondéru satelitní platformy CS Link a SkyLink již dnes. Server satCentrum se odvolává na ředitele firmy Ivana Hronce. Nostalgia bude vysílat starší československé filmy, které divákům přinesou podle vlastní charakteristiky trochu nostalgie, ale hlavně hodně zábavy a kvalitní filmové zážitky. DigiZone.cz už vás o novém kanálu informoval v této aktualitě.

SPI International také uvažuje o zpřístupnění svého dalšího kanálu v satelitní platformě CS Link, a to Filmboxu HD. Ten by měl být pro abonenty dostupný ještě během letošního roku. Vrátíme-li se k Nostalgii, ta bude po dobu testovacího vysílání dostupná volně, a poté bude zakódována v systému CryptoWorks a zařazena na přístupové karty SkyLink a TT Karty do balíčku MULTI.

KL22_nominace

DOPLNĚNO – Přibližně v půl čtvrté odpoledne byl na frekv. 11992/H, SR 27500, FEC 3/4 aktivován kanál Nostalgia s ID Nostalgia/Eros. Vysílají se prozatím upoutávky na filmové kanály Filmbox Extra a Filmbox HD, které doprovázejí drobné technické problémy, jakými je např. zasekávání obrazu.

FOTO: Screenshot z testovacího vysílání kanálu Nostalgia (JPG, 26 kB)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.