Hlavní navigace

Na satelitu by se měl v dohledné době objevit Filmbox HD (UVNITŘ FOTO)

30. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
30. 5. 2008

DOPLNĚNO Nostalgia, nový program z produkce distribuční společnosti SPI International, začne testovat na společném transpondéru satelitní platformy CS Link a SkyLink již dnes. Server satCentrum se odvolává na ředitele firmy Ivana Hronce. Nostalgia bude vysílat starší československé filmy, které divákům přinesou podle vlastní charakteristiky trochu nostalgie, ale hlavně hodně zábavy a kvalitní filmové zážitky. DigiZone.cz už vás o novém kanálu informoval v této aktualitě.

SPI International také uvažuje o zpřístupnění svého dalšího kanálu v satelitní platformě CS Link, a to Filmboxu HD. Ten by měl být pro abonenty dostupný ještě během letošního roku. Vrátíme-li se k Nostalgii, ta bude po dobu testovacího vysílání dostupná volně, a poté bude zakódována v systému CryptoWorks a zařazena na přístupové karty SkyLink a TT Karty do balíčku MULTI.

MMF24

DOPLNĚNO – Přibližně v půl čtvrté odpoledne byl na frekv. 11992/H, SR 27500, FEC 3/4 aktivován kanál Nostalgia s ID Nostalgia/Eros. Vysílají se prozatím upoutávky na filmové kanály Filmbox Extra a Filmbox HD, které doprovázejí drobné technické problémy, jakými je např. zasekávání obrazu.

FOTO: Screenshot z testovacího vysílání kanálu Nostalgia (JPG, 26 kB)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).